Licensed to St. Albans School Swim Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 1/25/2016 07:01 PM
                          SR Invitational - 1/9/2016                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Our Lady of Good Counsel  'A'                     1:39.91    1:43.96   40  
     1) Munson, Alexander M 17          2) Howley, Joseph O 16            
     3) Vipavetz, Ryan P 14             4) McGovern, Tom A 16             
  2 Our Lady of Good Counsel  'B'                     1:48.80   x1:44.72  
     1) Laracuente, Gabriel 14          2) Saunders, Philip C 16          
     3) Brun, Alexandre E 15            4) Dowdall, Kaelan F 16           
  3 Potomac School Swim Team  'A'                     1:47.94    1:48.14   34  
     1) Cruzado, Diego                  2) Roeder, Zach 9                 
     3) Smith, Connor                   4) Sanok, Kyle                    
  4 Our Lady of Good Counsel  'C'                          NT   x1:51.63  
     1) Karl, Mason J 15                2) Seward, Nicholas C 15          
     3) Tanis, Christophe 16            4) Munson, Andrew V 15            
  5 Georgetown Day School-VA  'A'                     1:51.60    1:53.72   32  
     1) Brooks, Thomas 15               2) Bergman, Zachary               
     3) Jones, Ben 14                   4) Smith, Andrew 14               
  6 Potomac School Swim Team  'B'                          NT   x1:55.56  
     1) Sanok, Tyler                    2) O'Leary, Kevin                 
     3) Schertler, Eric                 4) Dungan, Matthew                
  7 Our Lady of Good Counsel  'D'                          NT   x1:58.05  
     1) Edmunds, Marcus 14              2) Spear, Matthew 14              
     3) Bustamante, Erik 17             4) Rambo, Ethan L 15              
  8 Flint Hill School  'A'                            1:59.79    2:04.66   30  
     1) Pillai, Dhruv 14                2) Hosking, Henry 15              
     3) Knieriem, John 14               4) Suter, Lachlan 17              
  9 Our Lady of Good Counsel  'E'                          NT   x2:07.55  
     1) Murphy, Sean 17                 2) Hernandez, Quintin 16          
     3) DeLalio, Ethan 14               4) Nie, Thor 17                   
 10 Sidwell Friends School  'A'                       1:55.67    2:10.09   28  
     1) Coleman, Kenny 17               2) Keto, Will 16                  
     3) Ellis, Walter 17                4) Baranov, Konstantin 17         
 11 Georgetown Day School-VA  'B'                          NT   x2:10.14  
     1) Bergreen, Matthew               2) Christian, Reily               
     3) Foley, Chris                    4) Mohammed, Aziz 15              
 12 Our Lady of Good Counsel  'F'                          NT   x2:47.86  
     1) Haederle, Graham 15             2) Huang, Frank 16                
     3) Morgan, Spencer R 14            4) Bernard, Sean K 16             
 -- Flint Hill School  'B'                            2:25.00         DQ  
     1) Park, Henry 15                  2) Luo, Peter 17                  
     3) Bloom, Nicolas 16               4) Lee, Paul 17                   
 -- Potomac School Swim Team  'C'                          NT         DQ  
     1) Gould, Jason                    2) Gebhardt, Diego                
     3) O'Leary, Casey                  4) Peele, Luke                    
 
Event 2  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flint Hill School  'A'                            1:48.90    1:54.24   40  
     1) Hellmer, Jasmine 16             2) Freeman, Lauren 18             
     3) Kennedy, Bridget 17             4) Baker, Sisi 15                 
  2 Our Lady of Good Counsel  'A'                     1:50.77    1:54.78   34  
     1) Karl, Meghan J 17               2) Wade, Allison E 15             
     3) French, Olivia R 16             4) Casimates, Ariana N 17         
  3 Potomac School Swim Team  'A'                     1:54.37    1:59.33   32  
     1) Tuttle, Annie                   2) Grube, Sydney                  
     3) Manning, Nicole                 4) Sharkey, Megan                 
  4 Stone Ridge-PV  'A'                               1:49.13    2:01.75   30  
     1) Gasaway, Marielle L 16          2) Flynn, Katie S 16              
     3) Bellaschi, Maggie M 15          4) Crafton, Mak E 15              
  5 Our Lady of Good Counsel  'B'                     1:55.00   x2:03.81  
     1) Welch, Payton A 15              2) Nicosia, Kaley M 15            
     3) Gload, Kristen L 15             4) Lazarchick, Madeline 16        
  6 Georgetown Day School-VA  'A'                     1:58.31    2:04.01   28  
     1) Wellisch, Talya                 2) Mayer, Morgan                  
     3) Smulson, Hannah                 4) Gottdenker, Ellie              
  7 Sidwell Friends School  'A'                       2:06.80    2:07.96   26  
     1) Knibb, Taylor 17                2) Wulf, Jocelyn 17               
     3) Riddihough, Thiany 15           4) Wilson, Emily 17               
  8 Holy Child  'A'                                   2:06.35    2:08.04   24  
     1) Drummond, Olivia 17             2) Lockland, Elena 15             
     3) Gilak, Lucy 17                  4) Talbott, Cecilia 15            
  9 Georgetown Day School-VA  'B'                          NT   x2:09.32  
     1) Yang, Joyce 14                  2) Kim, Michelle 14               
     3) McAfee, Dylan 14                4) Gitchell, Hilda 14             
 10 Stone Ridge-PV  'B'                               2:04.45   x2:09.50  
     1) Bellaschi, Kate M 17            2) Marmolejos, Amalia G 14        
     3) Smith, Maddie E 17              4) Long, Katie A 15               
 11 Stone Ridge-PV  'C'                               2:08.68   x2:10.71  
     1) Rosenkoetter, Emily D 16        2) Hohman, Kate G 16              
     3) Bee-Latty, Logan A 14           4) Ciatto, Sophia E 16            
 12 Stone Ridge-PV  'D'                               2:10.56   x2:11.39  
     1) DiBari, Genevieve C 15          2) Leonard, Cameron R 16          
     3) Barnidge, Isabel T 16           4) Catalano, Gianna R 15          
 13 The Bullis School-PV  'A'                         1:57.43    2:11.72   22  
     1) Bartholomew, Olivia 16          2) Melrod, Hannah 18              
     3) Rianhard, Brinley               4) Poling, Sarah 1                
 14 Our Lady of Good Counsel  'C'                          NT   x2:11.99  
     1) King, Isabella 16               2) Roberts, Nadira 15             
     3) Page, Morgan A 16               4) Samson, Catherina 14           
 15 Potomac School Swim Team  'B'                          NT   x2:12.81  
     1) Labrecque, Margot               2) Kehoe, Caroline                
     3) Maruca, Caroline                4) Conroy, Clare                  
 16 Stone Ridge-PV  'E'                               2:11.29   x2:16.05  
     1) Manca, Alison K 14              2) Palmer, Faith P 17             
     3) Mukerji, Radhika 16             4) Phipps, Kara L 18              
 17 Sidwell Friends School  'B'                            NT   x2:16.34  
     1) Ford, Hannah 14                 2) Kislovskiy, Olya 15            
     3) Apfel, Sophie 15                4) Willoughby, Wrayzene 15        
 18 Our Lady of Good Counsel  'D'                          NT   x2:18.49  
     1) Meenan, Kathryn M 14            2) Neuenschwander, Christine 15   
     3) Tuttle, Grace P 15              4) Bossie, Isabella 14            
 19 Stone Ridge-PV  'F'                               2:18.61   x2:19.00  
     1) Knack, Sarah E 16               2) Burns, Julia G 15              
     3) Felker, Alice K 18              4) Mullery, Claire M 15           
 20 Potomac School Swim Team  'C'                          NT   x2:23.03  
     1) Hiler, Holland                  2) Oskoui, Ellen                  
     3) Eichenauer, Lucy                4) Eichenauer, Martha             
 21 The Bullis School-PV  'B'                              NT   x2:27.62  
     1) Whittleton, Gabrielle           2) Melrod, Leah                   
     3) Singh, Anna 1                   4) Stanfill, Emma                 
 22 Holy Child  'B'                                        NT   x2:27.85  
     1) Paquette, Cecile 16             2) Ganiban, Sophie 17             
     3) Kavanagh, Grace 17              4) Hickey, Krya 14                
 23 Flint Hill School  'C'                            2:30.00   x2:33.33  
     1) Ritthaworn, Kara 15             2) Cole, Michelle 17              
     3) Byrnes, Lily 16                 4) Lee, Michelle 15               
 24 Stone Ridge-PV  'G'                               2:42.33   x2:33.72  
     1) Conlan, Caroline E 18           2) Carey, Meaghan J 15            
     3) Trujillo-Lederer, Josie M 15    4) Goldstein, Lindsey K 14        
 25 Georgetown Day School-VA  'C'                          NT   x2:34.18  
     1) White, Isabel                   2) Calem, Ari                     
     3) Pillard, Sarah                  4) Katzive, Caroline 14           
 26 Stone Ridge-PV  'H'                                    NT   x2:34.48  
     1) Ferridge, Lauren R 14           2) Williams, Nia V 14             
     3) Warburton, Annie E 16           4) Hollensteiner, Alice C 17      
 27 Sidwell Friends School  'C'                            NT   x2:38.42  
     1) Ihegihu, Ellie 13               2) Coffin, Hannah 16              
     3) Norton, Lucy 16                 4) Lipscomb, Jane 17              
 28 Georgetown Day School-VA  'D'                          NT   x2:45.78  
     1) Jeffers, Ashley 17              2) du Pont, Olivia                
     3) Barksdale, Sydney               4) Kravitz, Eliza 14              
 29 Holy Child  'C'                                        NT   x2:47.94  
     1) Houston, Maddie 14              2) Wetten, Elsa 16                
     3) Aguiar, Sofia 15                4) Grant, Caitlin 17              
 -- Flint Hill School  'B'                            2:14.00         DQ  
     1) Hausamann, Elli 16              2) Dewar, Lindsay 14              
     3) Bishop, Dana 15                 4) Horner, Mary 17                
 
Event 3  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munson, Alexander M       17 Good Counsel         1:46.72    1:48.15   20  
  2 Sita, John                   Bullis-PV            1:52.36    1:50.72   17  
  3 Brun, Alexandre E         15 Good Counsel         1:51.80    1:54.18   16  
  4 Rubenstein, David J       17 Maret-PV             1:53.06    1:59.07   15  
  5 Bergman, Zachary             GDS-VA               2:02.89    1:59.35   14  
  6 Sharkey, Thomas              Potomac School       1:51.18    2:00.13   13  
  7 Dalgleish, Charlie        17 Flint Hill           2:10.00    2:05.49   12  
  8 Coleman, Kenny            17 SID                  2:15.54    2:13.62   11  
  9 Murphy, Sean              17 Good Counsel         2:10.50    2:18.79    9  
 10 Foley, Chris                 GDS-VA               2:24.14    2:21.05    7  
 11 McCready, Owen             1 Bullis-PV            2:20.35    2:22.44    6  
 12 Pillai, Dhruv             14 Flint Hill           2:15.00    2:28.37    5  
 13 DeCamp, Will              17 Flint Hill           2:46.03    2:36.84    4  
 14 Mohammed, Aziz            15 GDS-VA                    NT    2:38.50    3  
 
Event 4  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tirrell, Audrey E         15 Good Counsel         2:00.00    2:01.31   20  
  2 Baker, Mimi               16 Flint Hill           2:05.91    2:05.76   17  
  3 Gould, Hannah                Potomac School            NT    2:06.49   16  
  4 Mayer, Morgan                GDS-VA               2:03.64    2:07.64   15  
  5 Ammick, Maddie               STA                       NT    2:08.30   14  
  6 Kronfli, Nicole M         15 SR-PV                2:10.35    2:11.83   13  
  7 Shorb, Emily K            14 Good Counsel         2:05.00    2:12.72   12  
  8 Day, Lizzie               13 Bullis-PV            2:13.89    2:13.03   11  
  9 McAfee, Dylan             14 GDS-VA               2:11.83    2:13.88    9  
 10 Diss, Teagan              15 Good Counsel         2:16.91    2:15.17    7  
 11 Harangi, Dorottya         17 Maret-PV             2:11.87    2:19.71    6  
 12 Wellisch, Talya              GDS-VA               2:23.82    2:19.98    5  
 13 Rock, Meagan K            17 SR-PV                2:18.68    2:22.63    4  
 14 Bishop, Dana              15 Flint Hill           2:18.00    2:25.76    3  
 15 Apfel, Sophie             15 SID                  2:35.35    2:36.30    2  
 16 Pittman, Rebecca          16 Holy Child           2:33.44    2:39.14    1  
 17 Ginter, Abby H            15 SR-PV                     NT    2:43.38  
 18 Grisius, Katie            15 Flint Hill           2:57.79    2:46.88  
 19 Hiler, Holland               Potomac School            NT    2:53.37  
 20 Carlson, Grace            14 Holy Child                NT    3:01.49  
 21 Siddiqui, Zoha            14 SID                  3:04.82    3:10.24  
 22 Houston, Maddie           14 Holy Child                NT    3:27.61  
 
Event 5  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howley, Joseph O          16 Good Counsel         2:13.81    2:09.93   20  
  2 Smith, Connor                Potomac School       2:10.44    2:11.83   17  
  3 Brooks, Thomas            15 GDS-VA                    NT    2:20.40   16  
  4 Brun, Nicolas J           15 Good Counsel         2:22.80    2:22.19   15  
  5 Jones, Ben                14 GDS-VA               2:24.59    2:26.45   14  
  6 Rambo, Ethan L            15 Good Counsel              NT    2:31.07   13  
  7 Knieriem, John            14 Flint Hill           2:45.00    2:46.13   12  
  8 Bloom, Nicolas            16 Flint Hill           3:15.00    3:19.05   11  
  9 Lee, Paul                 17 Flint Hill           3:15.00    3:27.95    9  
 
Event 6  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hellmer, Jasmine          16 Flint Hill           2:03.80    2:11.11   20  
  2 Karl, Meghan J            17 Good Counsel         2:23.08    2:23.11   17  
  3 Tuttle, Annie                Potomac School       2:26.69    2:25.82   16  
  4 Van Duijnhoven, Emma      15 Maret-PV             2:24.20    2:29.46   15  
  5 Gload, Kristen L          15 Good Counsel         2:28.41    2:29.92   14  
  6 Kennedy, Bridget          17 Flint Hill           2:29.55    2:32.61   13  
  7 Kincaid, Catherine M      16 Good Counsel         2:31.63    2:33.87   12  
  8 Kislovskiy, Olya          15 SID                  2:45.09    2:48.79   11  
  9 Hollensteiner, Alice C    17 SR-PV                2:56.18    2:57.17    9  
 10 Ford, Hannah              14 SID                  3:04.31    3:01.62    7  
 11 Kavanagh, Grace           17 Holy Child           3:04.81    3:04.62    6  
 12 Ganiban, Sophie           17 Holy Child                NT    3:07.90    5  
 13 Dewar, Lindsay            14 Flint Hill           3:25.00    3:21.44    4  
 -- de Raet, Emily            16 Holy Child           3:11.91         DQ  
 
Event 7  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGovern, Tom A           16 Good Counsel           22.12      22.11   20  
  2 Young, Kevin                 Maret-PV                  NT      22.92   17  
  3 Cruzado, Diego               Potomac School         23.00      23.09   16  
  4 Laracuente, Gabriel       14 Good Counsel              NT      23.81   15  
  5 O'Leary, Kevin               Potomac School         25.20      24.20   14  
  6 Dowdall, Kaelan F         16 Good Counsel           23.35      24.30   13  
  7 Dalgleish, Charlie        17 Flint Hill             25.09      24.66   12  
  8 Roeder, Zach               9 Potomac School         24.70      24.73   11  
  9 Tanis, Christophe         16 Good Counsel           24.93      24.78    9  
 10 Sanok, Kyle                  Potomac School         24.83      25.01    7  
 11 Baranov, Konstantin       17 SID                    25.04      25.02    5.5
 11 Suter, Lachlan            17 Flint Hill             26.21      25.02    5.5
 13 Hernandez, Quintin        16 Good Counsel              NT      25.05    4  
 14 Bustamante, Erik          17 Good Counsel           24.48      25.22    3  
 15 Karl, Mason J             15 Good Counsel              NT      25.56    2  
 16 Murphy, Sean              17 Good Counsel           25.75      25.85    1  
 17 Masood, Jamal                Bullis-PV                 NT      25.95  
 18 Schertler, Eric              Potomac School            NT      26.10  
 19 Dungan, Matthew              Potomac School         25.51      26.11  
 20 Christian, Reily             GDS-VA                 26.88      26.18  
 21 Butz, JC                     STA                       NT      26.23  
 22 Gould, Jason                 Potomac School         26.48      26.35  
 23 Morgan, Spencer R         14 Good Counsel           26.99      26.47  
 24 Bergreen, Matthew            GDS-VA                 26.27      26.51  
 25 Edmunds, Marcus           14 Good Counsel           25.95      26.67  
 26 Rambo, Ethan L            15 Good Counsel           26.98      27.55  
 27 DeLalio, Ethan            14 Good Counsel           27.82      27.86  
 28 Pillai, Dhruv             14 Flint Hill             28.05      28.32  
 29 Mohammed, Aziz            15 GDS-VA                 29.61      28.63  
 30 Peele, Luke                  Potomac School         29.91      28.64  
 31 Ramos, Roberto               Bullis-PV              30.64      28.99  
 32 Hosking, Henry            15 Flint Hill             28.66      29.13  
 33 Spear, Matthew            14 Good Counsel           29.87      29.26  
 34 Nie, Thor                 17 Good Counsel           30.43      30.61  
 35 O'Leary, Casey               Potomac School         31.46      30.70  
 36 Haederle, Graham          15 Good Counsel           33.01      31.91  
 37 Pann, Ethan                  Potomac School         31.61      32.44  
 38 Gebhardt, Diego              Potomac School         33.24      32.91  
 39 Gray, Charles             14 SID                    34.34      34.14  
 40 Rodriguez, Sam               Maret-PV               31.29      35.14  
 41 Nuxoll, Ravi              10 Potomac School         39.86      36.05  
 42 Martin, John              11 Potomac School         36.04      36.14  
 43 Lindsey, Wyatt               Potomac School         38.12      38.29  
 44 Huang, Frank              16 Good Counsel           27.89      42.29  
 
Event 8  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haley, Kelleigh G         17 SR-PV                  24.12      25.29   20  
  2 Sharkey, Megan               Potomac School         25.97      25.92   17  
  3 Tirrell, Audrey E         15 Good Counsel           25.20      26.17   16  
  4 Baker, Sisi               15 Flint Hill             25.00      26.26   15  
  5 Riddihough, Thiany        15 SID                    26.42      26.53   14  
  6 Freeman, Lauren           18 Flint Hill             25.10      26.82   13  
  7 Gottdenker, Ellie            GDS-VA                 25.74      26.85   12  
  8 Broome, Leah N            15 Good Counsel           26.84      27.02   11  
  9 Crafton, Mak E            15 SR-PV                  26.63      27.08    9  
 10 Gasaway, Marielle L       16 SR-PV                  25.42      27.21    7  
 11 Knibb, Taylor             17 SID                    26.40      27.26    6  
 12 Brandes, Hannah L         17 Good Counsel           27.46      27.32    5  
 13 Talbott, Cecilia          15 Holy Child             27.59      27.49    4  
 14 Manning, Nicole              Potomac School         27.48      27.76    3  
 15 Welch, Payton A           15 Good Counsel           27.22      27.87    2  
 16 Wulf, Jocelyn             17 SID                       NT      27.93    1  
 17 Long, Katie A             15 SR-PV                  27.41      28.13  
 18 Yang, Joyce               14 GDS-VA                 27.80      28.23  
 19 Wilson, Emily             17 SID                    28.36      28.30  
 20 Labrecque, Margot            Potomac School         27.88      28.46  
 21 Neuenschwander, Christin  15 Good Counsel           29.08      28.57  
 22 Conroy, Clare                Potomac School         27.72      28.58  
 23 Harangi, Dorottya         17 Maret-PV               27.67      28.68  
 24 DiBari, Genevieve C       15 SR-PV                  28.39      28.73  
 25 Casimates, Marisa L       15 Good Counsel           28.48      28.80  
 26 Marmolejos, Amalia G      14 SR-PV                  27.80      28.88  
 27 Peele, Natalie               Potomac School         29.07      28.90  
 28 Bellaschi, Maggie M       15 SR-PV                  27.00      28.96  
 29 Eichenauer, Martha           Potomac School            NT      28.98  
 30 Melrod, Hannah            18 Bullis-PV              27.73      29.07  
 30 Flynn, Katie S            16 SR-PV                  29.77      29.07  
 32 McInerny, Lydia           17 Holy Child             29.91      29.10  
 33 Smith, Maddie E           17 SR-PV                  27.28      29.11  
 33 Samson, Catherina         14 Good Counsel           28.08      29.11  
 35 Lee, Michelle             15 Flint Hill             29.46      29.24  
 36 Ihegihu, Ellie            13 SID                       NT      29.27  
 37 Page, Morgan A            16 Good Counsel              NT      29.30  
 38 Roberts, Nadira           15 Good Counsel           29.08      29.35  
 39 Catalano, Gianna R        15 SR-PV                  28.89      29.41  
 40 Phipps, Kara L            18 SR-PV                  28.60      29.45  
 41 Mullery, Claire M         15 SR-PV                  29.49      29.46  
 42 Willoughby, Wrayzene      15 SID                    30.26      29.47  
 43 Bossie, Isabella          14 Good Counsel           29.86      29.51  
 44 Ciatto, Sophia E          16 SR-PV                  28.41      29.57  
 45 Gilak, Lucy               17 Holy Child             29.49      29.60  
 46 Bartholomew, Olivia       16 Bullis-PV              28.84      29.66  
 47 Rosenkoetter, Emily D     16 SR-PV                  28.89      29.69  
 48 Mukerji, Radhika          16 SR-PV                  29.31      29.73  
 49 Manca, Alison K           14 SR-PV                  29.56      29.83  
 50 Goldstein, Lindsey K      14 SR-PV                  29.92      29.97  
 51 Knack, Sarah E            16 SR-PV                  29.72      30.01  
 52 King, Isabella            16 Good Counsel           30.17      30.09  
 53 Gitchell, Hilda           14 GDS-VA                 30.31      30.20  
 53 Palmer, Faith P           17 SR-PV                  30.13      30.20  
 55 Bee-Latty, Logan A        14 SR-PV                  30.24      30.60  
 56 Leonard, Cameron R        16 SR-PV                  31.12      30.62  
 57 Kehoe, Caroline              Potomac School         30.32      30.69  
 58 Rock, Meagan K            17 SR-PV                  28.78      30.76  
 59 Stanfill, Emma               Bullis-PV              31.66      30.83  
 60 Eichenauer, Lucy             Potomac School         31.14      30.97  
 61 Calem, Ari                   GDS-VA                 32.56      31.11  
 62 Rianhard, Brinley            Bullis-PV                 NT      31.15  
 63 Bellaschi, Kate M         17 SR-PV                  30.58      31.29  
 64 Katzive, Caroline         14 GDS-VA                 32.99      31.39  
 64 Conlan, Caroline E        18 SR-PV                  31.67      31.39  
 66 White, Isabel                GDS-VA                 31.34      31.42  
 67 Paquette, Cecile          16 Holy Child             32.84      31.44  
 68 Baith, Rachel N           14 SR-PV                  29.70      31.63  
 69 Williams, Nia V           14 SR-PV                  32.11      31.73  
 70 Hernandez, Gabrielle      14 Good Counsel           31.76      31.82  
 71 Mazan, Cailin             17 Flint Hill                NT      31.83  
 72 Carlson, Grace            14 Holy Child             30.75      32.13  
 73 Oskoui, Ellen                Potomac School         32.60      32.31  
 74 Carey, Meaghan J          15 SR-PV                  32.52      32.35  
 75 Grisius, Katie            15 Flint Hill             32.29      32.38  
 76 Byrnes, Lily              16 Flint Hill             32.51      32.43  
 77 Grassi, Emma              15 Holy Child             32.49      32.65  
 78 Ritthaworn, Kara          15 Flint Hill             34.63      32.72  
 79 Warburton, Annie E        16 SR-PV                  32.39      32.88  
 80 Ginter, Abby H            15 SR-PV                  31.78      32.89  
 81 Donovan, Noa               9 Potomac School         32.45      32.97  
 82 Sommerfield, Camille         Potomac School         33.38      32.98  
 83 Melrod, Leah                 Bullis-PV              33.63      33.05  
 84 Felker, Alice K           18 SR-PV                  33.03      33.19  
 85 Pillard, Sarah               GDS-VA                 31.30      33.23  
 86 Leder, Amanda                Bullis-PV              33.30      33.24  
 87 Martin, Julianna K        17 SR-PV                  32.19      33.25  
 88 Coffin, Hannah            16 SID                    34.51      33.49  
 89 Barksdale, Sydney            GDS-VA                 32.94      33.77  
 90 Burns, Julia G            15 SR-PV                  32.66      33.80  
 91 Lipscomb, Jane            17 SID                    33.00      33.89  
 92 Singh, Anna                1 Bullis-PV              30.68      34.00  
 93 Rumer, Anna               17 SID                    34.31      34.28  
 94 Hickey, Krya              14 Holy Child             33.93      34.44  
 95 Aguiar, Sofia             15 Holy Child             33.51      34.64  
 96 Gould, Molly              16 SID                    33.93      34.68  
 97 Kowalik, Sara                Potomac School            NT      35.02  
 98 Allen, Danielle           15 Maret-PV               34.95      35.17  
 99 Kravitz, Eliza            14 GDS-VA                 34.36      35.23  
100 Ferridge, Lauren R        14 SR-PV                  34.09      35.68  
101 Trujillo-Lederer, Josie   15 SR-PV                     NT      35.78  
102 Meenan, Kathryn M         14 Good Counsel              NT      35.98  
103 Fagan, Colby              14 Holy Child                NT      36.21  
104 Wetten, Elsa              16 Holy Child             36.54      36.28  
105 Siddiqui, Zoha            14 SID                    36.03      36.29  
106 D'Avella, Gianna          17 Holy Child             34.58      37.54  
107 Ricketts, Meg A           15 SR-PV                  38.28      37.93  
108 du Pont, Olivia              GDS-VA                 37.82      38.03  
109 Bedi, Nikki               18 Bullis-PV              36.69      38.20  
110 Jeffers, Ashley           17 GDS-VA                 38.13      38.51  
111 Joseph, Mikayla              GDS-VA                 38.73      38.78  
112 Donofrio, Katherine          Potomac School         37.35      39.20  
113 Aguiar, Lucia             14 Holy Child             39.08      39.39  
114 Gilbert, Sarah               Potomac School         39.85      39.83  
115 Houston, Maddie           14 Holy Child             38.57      40.74  
116 McBride, Regan            17 Good Counsel           41.07      41.08  
117 Chapin, Minali            16 Good Counsel           31.04      42.94  
 
Event 9  Men 1 mtr Diving FRONT
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moen, Nick                   GDS-VA                134.70     152.75   20  
  2 Bernard, Sean K           16 Good Counsel          120.00     114.50   17  
 
Event 10  Women 1 mtr Diving FRONT
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fennell, Megan A          16 SR-PV                 261.35     206.85   20  
  2 Kislovskiy, Olya          15 SID                   184.15     192.70   17  
  3 von Friedeburg, Lexi         GDS-VA                195.15     190.20   16  
  4 Moore, Maya R             17 SR-PV                 219.65     185.55   15  
  5 Barringer, Sarah          15 Maret-PV              201.10     183.00   14  
  6 Catalano, Lexi M          17 SR-PV                 211.65     175.30   13  
  7 McLaughlin, Taylor        15 Good Counsel          169.70     159.05   12  
  8 Novey, Katherine             GDS-VA                165.30     139.80   11  
 -- Bennett, Tatiana M        17 SR-PV                 148.85    X136.60  
 
Event 11  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munson, Alexander M       17 Good Counsel           52.44      54.45   20  
  2 Laracuente, Gabriel       14 Good Counsel           58.20      58.69   17  
  3 Rubenstein, David J       17 Maret-PV               58.17      58.78   16  
  4 Howley, Joseph O          16 Good Counsel         1:00.53    1:00.51   15  
  5 Young, Kevin                 Maret-PV                  NT    1:01.51   14  
  6 Sanok, Tyler                 Potomac School       1:00.20    1:02.84   13  
  7 Schertler, Eric              Potomac School       1:07.62    1:06.09   12  
  8 Jones, Ben                14 GDS-VA               1:02.65    1:06.89   11  
  9 Park, Henry               15 Flint Hill           1:14.22    1:10.38    9  
 10 Foley, Chris                 GDS-VA               1:10.81    1:12.24    7  
 11 Ellis, Walter             17 SID                  1:13.53    1:12.90    6  
 12 Tyapkin, Anton            15 Flint Hill           1:20.00    1:19.01    5  
 13 DeCamp, Will              17 Flint Hill           1:28.00    1:22.31    4  
 
Event 12  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haley, Kelleigh G         17 SR-PV                  57.63    1:00.70   20  
  2 Riddihough, Thiany        15 SID                  1:01.88    1:02.31   17  
  3 Kim, Bridgette            14 Good Counsel         1:05.90    1:05.92   16  
  4 Casimates, Ariana N       17 Good Counsel         1:06.52    1:07.21   15  
  5 Day, Lizzie               13 Bullis-PV            1:08.99    1:08.16   14  
  6 Drummond, Olivia          17 Holy Child           1:06.93    1:08.78   13  
  7 Harangi, Dorottya         17 Maret-PV             1:05.29    1:09.46   12  
  8 Smulson, Hannah              GDS-VA               1:07.67    1:09.67   11  
  9 Kim, Michelle             14 GDS-VA               1:12.39    1:09.98    9  
 10 Gilak, Lucy               17 Holy Child           1:10.70    1:10.09    7  
 11 Kennedy, Bridget          17 Flint Hill           1:11.56    1:10.60    6  
 12 Barnidge, Isabel T        16 SR-PV                1:08.22    1:12.80    5  
 13 Tuttle, Grace P           15 Good Counsel         1:14.45    1:13.91    4  
 14 Apfel, Sophie             15 SID                  1:14.56    1:14.17    3  
 15 Lockland, Elena           15 Holy Child           1:11.77    1:14.26    2  
 16 Hausamann, Elli           16 Flint Hill           1:13.23    1:15.08    1  
 17 Eichenauer, Martha           Potomac School       1:13.82    1:18.69  
 18 Maruca, Caroline             Potomac School       1:19.27    1:19.17  
 19 Cole, Michelle            17 Flint Hill           1:30.00    1:36.46  
 
Event 13  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sita, John                   Bullis-PV              49.92      50.78   20  
  2 Saunders, Philip C        16 Good Counsel           53.58      51.24   17  
  3 Seward, Nicholas C        15 Good Counsel           53.38      53.80   16  
  4 Smith, Andrew             14 GDS-VA                 54.69      55.24   15  
  5 Brun, Alexandre E         15 Good Counsel           54.00      56.69   14  
  6 Baranov, Konstantin       17 SID                    57.16      57.17   13  
  7 Gould, Jason                 Potomac School       1:02.15    1:00.00   12  
  8 Dungan, Matthew              Potomac School       1:01.97    1:00.89   11  
  9 Knieriem, John            14 Flint Hill             59.25    1:01.44    9  
 10 Christian, Reily             GDS-VA                    NT    1:02.43    7  
 11 Pillai, Daven             16 Flint Hill           1:10.33    1:06.70    6  
 12 Peele, Luke                  Potomac School       1:09.75    1:06.90    5  
 13 Ramos, Roberto               Bullis-PV            1:13.01    1:09.67    4  
 14 Finn, Harry               17 SID                       NT    1:16.40    3  
 15 Rodriguez, Sam               Maret-PV             1:13.09    1:20.02    2  
 16 Gray, Charles             14 SID                  1:18.90    1:20.89    1  
 
Event 14  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hellmer, Jasmine          16 Flint Hill             51.84      53.67   20  
  2 French, Olivia R          16 Good Counsel           53.45      54.14   17  
  3 Gottdenker, Ellie            GDS-VA                 56.31      58.85   16  
  4 Van Duijnhoven, Emma      15 Maret-PV                  NT      59.21   15  
  5 Kronfli, Nicole M         15 SR-PV                1:00.00    1:01.32   14  
  6 Shorb, Emily K            14 Good Counsel           59.60    1:01.92   13  
  7 Talbott, Cecilia          15 Holy Child           1:01.26    1:02.15   12  
  8 Bishop, Dana              15 Flint Hill           1:01.68    1:02.60   11  
  9 Conroy, Clare                Potomac School       1:02.97    1:02.73    9  
 10 Brandes, Hannah L         17 Good Counsel         1:01.99    1:03.36    7  
 11 Wilson, Emily             17 SID                  1:03.76    1:03.55    6  
 12 McInerny, Lydia           17 Holy Child           1:02.71    1:03.66    5  
 13 Hohman, Kate G            16 SR-PV                1:03.70    1:05.60    4  
 14 Phipps, Kara L            18 SR-PV                1:03.98    1:05.93    3  
 15 Horner, Mary              17 Flint Hill           1:04.20    1:06.60    2  
 16 Gitchell, Hilda           14 GDS-VA               1:07.91    1:06.80    1  
 17 Willoughby, Wrayzene      15 SID                  1:08.20    1:08.67  
 18 Ihegihu, Ellie            13 SID                  1:06.82    1:09.03  
 19 Eichenauer, Lucy             Potomac School            NT    1:10.67  
 20 White, Isabel                GDS-VA               1:11.46    1:13.95  
 21 Paquette, Cecile          16 Holy Child           1:18.94    1:15.85  
 22 Whittleton, Gabrielle        Bullis-PV            1:13.07    1:16.15  
 23 Allen, Danielle           15 Maret-PV                  NT    1:22.65  
 
Event 15  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vipavetz, Ryan P          14 Good Counsel         4:49.20    5:01.73   20  
  2 Munson, Andrew V          15 Good Counsel         4:55.80    5:19.03   17  
  3 Tyapkin, Anton            15 Flint Hill           6:45.00    6:54.83   16  
  4 Hosking, Henry            15 Flint Hill           7:00.00    7:02.95   15  
 
Event 16  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karl, Meghan J            17 Good Counsel         6:05.44    5:26.24   20  
  2 Gould, Hannah                Potomac School       5:23.75    5:32.60   17  
  3 Gironda, Erica J          15 Good Counsel         5:36.45    5:35.35   16  
  4 Freeman, Lauren           18 Flint Hill           5:40.00    5:38.33   15  
  5 Hausamann, Elli           16 Flint Hill           5:46.08    5:52.74   14  
  6 McAfee, Dylan             14 GDS-VA               5:54.08    6:02.62   13  
  7 Marmolejos, Amalia G      14 SR-PV                6:05.01    6:02.97   12  
  8 Baith, Rachel N           14 SR-PV                6:06.00    6:31.69   11  
  9 Pittman, Rebecca          16 Holy Child           7:00.43    6:55.94    9  
 10 Wetten, Elsa              16 Holy Child                NT    8:52.87    7  
 
Event 17  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Our Lady of Good Counsel  'A'                     1:29.28    1:32.32   40  
     1) Vipavetz, Ryan P 14             2) Laracuente, Gabriel 14         
     3) Howley, Joseph O 16             4) McGovern, Tom A 16             
  2 Potomac School Swim Team  'A'                     1:37.21    1:34.70   34  
     1) Cruzado, Diego                  2) Roeder, Zach 9                 
     3) Sanok, Kyle                     4) O'Leary, Kevin                 
  3 Our Lady of Good Counsel  'B'                     1:36.20   x1:34.98  
     1) Seward, Nicholas C 15           2) Tanis, Christophe 16           
     3) Saunders, Philip C 16           4) Dowdall, Kaelan F 16           
  4 Our Lady of Good Counsel  'C'                     1:49.10   x1:41.63  
     1) Brun, Nicolas J 15              2) Hernandez, Quintin 16          
     3) Munson, Andrew V 15             4) Brun, Alexandre E 15           
  5 Georgetown Day School-VA  'A'                     1:41.47    1:45.85   32  
     1) Bergman, Zachary                2) Mohammed, Aziz 15              
     3) Christian, Reily                4) Bergreen, Matthew              
  6 Potomac School Swim Team  'B'                          NT   x1:45.92  
     1) Sharkey, Thomas                 2) Gould, Jason                   
     3) Sanok, Tyler                    4) Dungan, Matthew                
  7 Our Lady of Good Counsel  'E'                          NT   x1:46.88  
     1) DeLalio, Ethan 14               2) Morgan, Spencer R 14           
     3) Murphy, Sean 17                 4) Karl, Mason J 15               
  8 Our Lady of Good Counsel  'D'                          NT   x1:47.03  
     1) Bustamante, Erik 17             2) Rambo, Ethan L 15              
     3) Spear, Matthew 14               4) Edmunds, Marcus 14             
  9 The Bullis School-PV  'A'                         1:38.38    1:49.06   30  
     1) Sita, John                      2) Masood, Jamal                  
     3) Goldsmith, Jacob                4) Ramos, Roberto                 
 10 Sidwell Friends School  'A'                       1:48.41    1:53.44   28  
     1) Keto, Will 16                   2) Gray, Charles 14               
     3) Coleman, Kenny 17               4) Baranov, Konstantin 17         
 11 Flint Hill School  'A'                            1:50.00    1:54.61   26  
     1) Hosking, Henry 15               2) Tyapkin, Anton 15              
     3) DeCamp, Will 17                 4) Dalgleish, Charlie 17          
 12 Flint Hill School  'B'                            2:00.00   x2:04.69  
     1) Park, Henry 15                  2) Bloom, Nicolas 16              
     3) Lee, Paul 17                    4) Pillai, Daven 16               
 13 Potomac School Swim Team  'C'                          NT   x2:09.96  
     1) Peele, Luke                     2) O'Leary, Casey                 
     3) Gebhardt, Diego                 4) Martin, John 11                
 14 Our Lady of Good Counsel  'F'                          NT   x2:24.43  
     1) Haederle, Graham 15             2) Huang, Frank 16                
     3) Bernard, Sean K 16              4) Nie, Thor 17                   
 
Event 18  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stone Ridge-PV  'A'                               1:43.45    1:46.03   40  
     1) Gasaway, Marielle L 16          2) Long, Katie A 15               
     3) Crafton, Mak E 15               4) Haley, Kelleigh G 17           
  2 Flint Hill School  'A'                            1:43.23    1:46.37   34  
     1) Baker, Mimi 16                  2) Hausamann, Elli 16             
     3) Bishop, Dana 15                 4) Kennedy, Bridget 17            
  3 Our Lady of Good Counsel  'A'                     1:43.85    1:46.72   32  
     1) Tirrell, Audrey E 15            2) Kim, Bridgette 14              
     3) Wade, Allison E 15              4) Broome, Leah N 15              
  4 Potomac School Swim Team  'A'                     1:47.68    1:47.49   30  
     1) Gould, Hannah                   2) Manning, Nicole                
     3) Grube, Sydney                   4) Sharkey, Megan                 
  5 Sidwell Friends School  'A'                       1:51.09    1:51.34   28  
     1) Riddihough, Thiany 15           2) Wulf, Jocelyn 17               
     3) Wilson, Emily 17                4) Knibb, Taylor 17               
  6 Our Lady of Good Counsel  'B'                     1:49.00   x1:51.80  
     1) Shorb, Emily K 14               2) Gload, Kristen L 15            
     3) Lazarchick, Madeline 16         4) Brandes, Hannah L 17           
  7 Stone Ridge-PV  'B'                               1:51.65   x1:52.28  
     1) Kronfli, Nicole M 15            2) Ciatto, Sophia E 16            
     3) Bellaschi, Maggie M 15          4) Smith, Maddie E 17             
  8 Holy Child  'A'                                   1:52.50    1:52.50   26  
     1) Drummond, Olivia 17             2) Talbott, Cecilia 15            
     3) McInerny, Lydia 17              4) Gilak, Lucy 17                 
  9 Potomac School Swim Team  'B'                          NT   x1:53.09  
     1) Conroy, Clare                   2) Labrecque, Margot              
     3) Peele, Natalie                  4) Tuttle, Annie                  
 10 Our Lady of Good Counsel  'C'                          NT   x1:54.15  
     1) Casimates, Marisa L 15          2) Kincaid, Catherine M 16        
     3) Gironda, Erica J 15             4) Welch, Payton A 15             
 11 Our Lady of Good Counsel  'D'                          NT   x1:54.61  
     1) Neuenschwander, Christine 15    2) Roberts, Nadira 15             
     3) Samson, Catherina 14            4) Bossie, Isabella 14            
 12 Georgetown Day School-VA  'A'                     1:49.79    1:57.67   24  
     1) Wellisch, Talya                 2) Gitchell, Hilda 14             
     3) Kim, Michelle 14                4) Smulson, Hannah                
 13 Stone Ridge-PV  'D'                               1:58.13   x1:58.29  
     1) Mukerji, Radhika 16             2) Mullery, Claire M 15           
     3) Flynn, Katie S 16               4) Manca, Alison K 14             
 14 Stone Ridge-PV  'C'                               1:55.54   x2:00.45  
     1) Rock, Meagan K 17               2) Catalano, Gianna R 15          
     3) Phipps, Kara L 18               4) Hohman, Kate G 16              
 15 Stone Ridge-PV  'E'                               1:59.99   x2:01.26  
     1) Knack, Sarah E 16               2) Goldstein, Lindsey K 14        
     3) Barnidge, Isabel T 16           4) Bee-Latty, Logan A 14          
 16 Sidwell Friends School  'B'                            NT   x2:04.48  
     1) Apfel, Sophie 15                2) Lipscomb, Jane 17              
     3) Ford, Hannah 14                 4) Willoughby, Wrayzene 15        
 17 Flint Hill School  'B'                            2:04.00   x2:05.07  
     1) Horner, Mary 17                 2) Grisius, Katie 15              
     3) Ritthaworn, Kara 15             4) Lee, Michelle 15               
 18 The Bullis School-PV  'A'                         1:52.58    2:05.14   22  
     1) Rianhard, Brinley               2) Day, Lizzie 13                 
     3) Singh, Anna 1                   4) Stanfill, Emma                 
 19 Stone Ridge-PV  'F'                               2:06.35   x2:08.09  
     1) Ginter, Abby H 15               2) Conlan, Caroline E 18          
     3) Hollensteiner, Alice C 17       4) Williams, Nia V 14             
 20 Georgetown Day School-VA  'B'                          NT   x2:10.10  
     1) Pillard, Sarah                  2) Barksdale, Sydney              
     3) Calem, Ari                      4) White, Isabel                  
 21 Potomac School Swim Team  'C'                          NT   x2:12.75  
     1) Eichenauer, Martha              2) Eichenauer, Lucy               
     3) Donofrio, Katherine             4) Oskoui, Ellen                  
 22 Holy Child  'C'                                        NT   x2:14.37  
     1) de Raet, Emily 16               2) Grant, Caitlin 17              
     3) Fagan, Colby 14                 4) Pittman, Rebecca 16            
 23 Stone Ridge-PV  'H'                                    NT   x2:17.25  
     1) Burns, Julia G 15               2) Felker, Alice K 18             
     3) Ferridge, Lauren R 14           4) Trujillo-Lederer, Josie M 15   
 24 The Bullis School-PV  'B'                              NT   x2:18.01  
     1) Bedi, Nikki 18                  2) Leder, Amanda                  
     3) Whittleton, Gabrielle           4) Melrod, Leah                   
 25 Stone Ridge-PV  'G'                               2:09.65   x2:18.26  
     1) Martin, Julianna K 17           2) Carey, Meaghan J 15            
     3) Warburton, Annie E 16           4) Ricketts, Meg A 15             
 26 Our Lady of Good Counsel  'E'                          NT   x2:23.52  
     1) Page, Morgan A 16               2) Chapin, Minali 16              
     3) Hernandez, Gabrielle 14         4) McBride, Regan 17              
 27 Sidwell Friends School  'C'                            NT   x2:25.36  
     1) Gould, Molly 16                 2) Coffin, Hannah 16              
     3) Siddiqui, Zoha 14               4) Rumer, Anna 17                 
 28 Georgetown Day School-VA  'C'                          NT   x2:27.81  
     1) Katzive, Caroline 14            2) Kravitz, Eliza 14              
     3) Jeffers, Ashley 17              4) Joseph, Mikayla                
 29 Holy Child  'B'                                        NT   x2:30.70  
     1) Aguiar, Lucia 14                2) Carlson, Grace 14              
     3) Aguiar, Sofia 15                4) D'Avella, Gianna 17            
 
Event 19  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Connor                Potomac School            NT    1:00.63   20  
  2 Vipavetz, Ryan P          14 Good Counsel           58.50    1:01.55   17  
  3 Karl, Mason J             15 Good Counsel         1:00.83    1:02.49   16  
  4 Sanok, Tyler                 Potomac School       1:05.05    1:04.90   15  
  5 Munson, Andrew V          15 Good Counsel         1:03.70    1:05.07   14  
  6 Brooks, Thomas            15 GDS-VA                    NT    1:05.11   13  
  7 Masood, Jamal                Bullis-PV            1:06.69    1:07.16   12  
  8 Bergreen, Matthew            GDS-VA               1:12.77    1:12.10   11  
  9 Suter, Lachlan            17 Flint Hill           1:20.00    1:14.30    9  
 10 Coleman, Kenny            17 SID                       NT    1:14.76    7  
 11 Ellis, Walter             17 SID                  1:13.57    1:20.08    6  
 12 Pillai, Daven             16 Flint Hill           1:31.97    1:26.98    5  
 13 Lee, Paul                 17 Flint Hill           1:34.07    1:44.60    4  
 -- Pann, Ethan                  Potomac School            NT         DQ  
 
Event 20  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 French, Olivia R          16 Good Counsel           59.00    1:01.18   20  
  2 Casimates, Ariana N       17 Good Counsel         1:02.68    1:05.89   17  
  3 Ammick, Maddie               STA                       NT    1:07.77   16  
  4 Baker, Mimi               16 Flint Hill           1:08.30    1:08.23   15  
  5 Potter, Bladen            17 Good Counsel         1:08.04    1:09.73   14  
  6 Kim, Michelle             14 GDS-VA               1:11.80    1:10.46   13  
  7 Drummond, Olivia          17 Holy Child                NT    1:10.52   12  
  8 Lockland, Elena           15 Holy Child           1:10.17    1:10.54   11  
  9 Labrecque, Margot            Potomac School       1:09.36    1:10.89    9  
 10 Rosenkoetter, Emily D     16 SR-PV                1:10.91    1:11.24    7  
 11 Yang, Joyce               14 GDS-VA               1:10.31    1:11.37    6  
 12 DiBari, Genevieve C       15 SR-PV                1:10.79    1:11.78    5  
 13 Bellaschi, Kate M         17 SR-PV                1:11.63    1:11.90    4  
 14 Wellisch, Talya              GDS-VA               1:11.12    1:13.80    3  
 15 Horner, Mary              17 Flint Hill           1:20.00    1:15.21    2  
 16 Bartholomew, Olivia       16 Bullis-PV            1:12.60    1:15.97    1  
 17 Ford, Hannah              14 SID                  1:18.12    1:16.66  
 18 Kavanagh, Grace           17 Holy Child           1:26.42    1:24.67  
 19 Norton, Lucy              16 SID                  1:27.12    1:29.88  
 20 Byrnes, Lily              16 Flint Hill           1:31.46    1:32.09  
 21 Coffin, Hannah            16 SID                  1:30.49    1:35.92  
 22 Allen, Danielle           15 Maret-PV             1:38.90    1:42.24  
 -- Mukerji, Radhika          16 SR-PV                1:15.53   X1:16.92  
 
Event 21  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Philip C        16 Good Counsel         1:05.90    1:07.37   20  
  2 O'Leary, Kevin               Potomac School       1:07.37    1:08.38   17  
  3 Smith, Andrew             14 GDS-VA               1:08.42    1:08.70   16  
  4 Young, Kevin                 Maret-PV                  NT    1:08.74   15  
  5 Bergman, Zachary             GDS-VA               1:05.27    1:08.82   14  
  6 Hernandez, Quintin        16 Good Counsel         1:15.48    1:11.20   13  
  7 Butz, JC                     STA                       NT    1:11.34   12  
  8 Brun, Nicolas J           15 Good Counsel         1:09.62    1:11.94   11  
  9 McCready, Owen             1 Bullis-PV            1:23.89    1:22.97    9  
 10 Park, Henry               15 Flint Hill           1:30.00    1:30.61    7  
 11 Bloom, Nicolas            16 Flint Hill           1:29.93    1:32.24    6  
 12 O'Leary, Casey               Potomac School            NT    1:33.76    5  
 -- Luo, Peter                17 Flint Hill           1:27.91         DQ  
 
Event 22  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grube, Sydney                Potomac School       1:06.00    1:09.75   20  
  2 Wade, Allison E           15 Good Counsel         1:07.98    1:11.79   17  
  3 Tuttle, Annie                Potomac School       1:11.96    1:13.09   16  
  4 Mayer, Morgan                GDS-VA               1:11.96    1:14.80   15  
  5 Van Duijnhoven, Emma      15 Maret-PV             1:14.14    1:15.58   14  
  6 Nicosia, Kaley M          15 Good Counsel         1:15.07    1:16.62   13  
  7 Melrod, Hannah            18 Bullis-PV            1:14.51    1:18.82   12  
  8 Baker, Sisi               15 Flint Hill           1:18.00    1:19.96   11  
  9 Leonard, Cameron R        16 SR-PV                1:20.40    1:21.45    9  
 10 Knibb, Taylor             17 SID                       NT    1:21.69    6.5
 10 Diss, Teagan              15 Good Counsel              NT    1:21.69    6.5
 12 Palmer, Faith P           17 SR-PV                1:17.05    1:21.85    5  
 13 Wulf, Jocelyn             17 SID                  1:27.00    1:26.93    4  
 14 Burns, Julia G            15 SR-PV                     NT    1:27.77    3  
 15 Hiler, Holland               Potomac School       1:24.18    1:28.17    2  
 16 Ganiban, Sophie           17 Holy Child           1:27.97    1:28.45    1  
 17 Calem, Ari                   GDS-VA               1:30.87    1:28.87  
 18 Grassi, Emma              15 Holy Child           1:28.71    1:29.72  
 19 de Raet, Emily            16 Holy Child           1:31.09    1:30.58  
 20 Gould, Molly              16 SID                       NT    1:36.64  
 21 Dewar, Lindsay            14 Flint Hill           1:40.00    1:45.82  
 22 Cole, Michelle            17 Flint Hill           1:44.49    1:46.33  
 -- Ginter, Abby H            15 SR-PV                     NT   X1:30.54  
 -- Knack, Sarah E            16 SR-PV                     NT   X1:32.09  
 -- Carey, Meaghan J          15 SR-PV                     NT   X1:33.34  
 -- Williams, Nia V           14 SR-PV                     NT   X1:42.85  
 -- Leder, Amanda                Bullis-PV                 NT         DQ  
 -- Barksdale, Sydney            GDS-VA                    NT         DQ  
 
Event 23  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Our Lady of Good Counsel  'A'                     3:14.24    3:27.38   40  
     1) Munson, Alexander M 17          2) Dowdall, Kaelan F 16           
     3) McGovern, Tom A 16              4) Seward, Nicholas C 15          
  2 Potomac School Swim Team  'A'                     3:32.27    3:33.99   34  
     1) Sharkey, Thomas                 2) Sanok, Kyle                    
     3) Smith, Connor                   4) Cruzado, Diego                 
  3 Georgetown Day School-VA  'A'                     3:35.60    3:51.47   32  
     1) Smith, Andrew 14                2) Foley, Chris                   
     3) Jones, Ben 14                   4) Brooks, Thomas 15              
  4 Flint Hill School  'A'                            4:00.00    4:03.80   30  
     1) Suter, Lachlan 17               2) Knieriem, John 14              
     3) Tyapkin, Anton 15               4) Dalgleish, Charlie 17          
  5 The Bullis School-PV  'A'                         3:53.41    4:09.55   28  
     1) Masood, Jamal                   2) McCready, Owen 1               
     3) Sita, John                      4) Goldsmith, Jacob               
 
Event 24  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flint Hill School  'A'                            3:35.83    3:47.65   40  
     1) Baker, Sisi 15                  2) Baker, Mimi 16                 
     3) Freeman, Lauren 18              4) Hellmer, Jasmine 16            
  2 Our Lady of Good Counsel  'A'                     3:41.35    3:51.33   34  
     1) Karl, Meghan J 17               2) Kim, Bridgette 14              
     3) Casimates, Ariana N 17          4) French, Olivia R 16            
  3 Potomac School Swim Team  'A'                     3:52.77    3:56.60   32  
     1) Manning, Nicole                 2) Gould, Hannah                  
     3) Grube, Sydney                   4) Sharkey, Megan                 
  4 Stone Ridge-PV  'A'                               3:49.46    4:01.12   30  
     1) Gasaway, Marielle L 16          2) Kronfli, Nicole M 15           
     3) Marmolejos, Amalia G 14         4) Haley, Kelleigh G 17           
  5 Georgetown Day School-VA  'A'                     3:52.64    4:25.23   28  
     1) Mayer, Morgan                   2) Yang, Joyce 14                 
     3) McAfee, Dylan 14                4) Gottdenker, Ellie              
  6 Holy Child  'A'                                   4:11.14    4:51.55   26  
     1) Lockland, Elena 15              2) McInerny, Lydia 17             
     3) Carlson, Grace 14               4) de Raet, Emily 16              
  7 Sidwell Friends School  'A'                       4:46.71    5:13.19   24  
     1) Ihegihu, Ellie 13               2) Lipscomb, Jane 17              
     3) Gould, Molly 16                 4) Norton, Lucy 16                
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 24                    
 
  1. Our Lady of Good Counsel          423.5   2. Stone Ridge                         312
  3. Flint Hill School                   296   4. Georgetown Day School               235
  5. Potomac School Swim Team            219   6. Sidwell Friends School            172.5
  7. Holy Child                          171   8. The Bullis School                    82
  9. Maret School                         76  10. Saint Andrew                         30
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 24                     
 
  1. Our Lady of Good Counsel            524   2. Potomac School Swim Team            290
  3. Georgetown Day School               264   4. Flint Hill School                 251.5
  5. The Bullis School                   126   6. Sidwell Friends School            108.5
  7. Maret School                         79   8. Saint Andrew                         12