Maret School v St Stephen & St Agnes School - 2010-11-30            
                                    Results                                    
 
Event 2  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Maret School  'A'                           1:58.14    2:09.95          8  
     1) Bolden, Courtney 15             2) Brown, Claire 17               
     3) Pietrantonio, Sofie 15          4) Mudge, Lilly 16                
  2 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    2:11.14          4  
     1) Blair, Caroline                 2) Movius, Rachel                 
     3) Beane, Elizabeth                4) Shaw, Marian                   
 
Event 4  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Blair, Caroline        SSSA                      NT    2:34.12          6  
  2 Lindsay, Alison        SSSA                      NT    2:34.78          4  
  3 Bolden, Courtney    15 Maret                     NT    2:45.92          3  
  4 Mudge, Lilly        16 Maret                     NT    3:05.05          2  
 
Event 6  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pietrantonio, Sofi  15 Maret                2:10.32    2:15.87          6  
  2 Movius, Rachel         SSSA                      NT    2:24.73          4  
  3 Beane, Elizabeth       SSSA                      NT    2:47.85          3  
 
Event 8  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lindsay, Alison        SSSA                      NT      31.03          6  
  2 Sprenger, Julia     14 Maret                     NT      32.09          4  
  3 Keitelman, Rachel   16 Maret                     NT      32.75          3  
  4 Crane, Audrey       16 Maret                     NT      37.54          2  
  5 Cady, Ginny            SSSA                      NT      39.16          1  
 
Event 12  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pietrantonio, Sofi  15 Maret                  58.54    1:01.21          6  
  2 Revers, Natalie        SSSA                      NT    1:20.86          4  
 
Event 14  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brown, Claire       17 Maret                     NT    1:04.71          6  
  2 Shaw, Marian           SSSA                      NT    1:05.32          4  
  3 Keefe, Julia           SSSA                      NT    1:10.29          3  
  4 Keitelman, Rachel   16 Maret                     NT    1:22.29          2  
  5 Kohlman, Jessie     17 Maret                     NT    1:24.14          1  
  6 Cady, Ginny            SSSA                      NT    1:36.66        
 
Event 16  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Blair, Caroline        SSSA                      NT    7:22.96          6  
  2 Beane, Elizabeth       SSSA                      NT    7:29.94          4  
 
Event 18  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Maret School  'A'                           1:58.14    1:59.83          8  
     1) Bolden, Courtney 15             2) Brown, Claire 17               
     3) Pietrantonio, Sofie 15          4) Mudge, Lilly 16                
  2 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    2:06.65          4  
     1) Beane, Elizabeth                2) Keefe, Julia                   
     3) Lindsay, Alison                 4) Revers, Natalie                
 -- Maret School  'B'                                NT   X2:24.10        
     1) Kohlman, Jessie 17              2) Keitelman, Rachel 16           
     3) Crane, Audrey 16                4) Sprenger, Julia 14             
 
Event 20  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bolden, Courtney    15 Maret                1:16.85    1:16.36          6  
  2 Shaw, Marian           SSSA                      NT    1:16.55          4  
 -- Cady, Ginny            SSSA                      NT        SCR        
 
Event 22  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Movius, Rachel         SSSA                      NT    1:14.61          6  
  2 Keefe, Julia           SSSA                      NT    1:27.29          4  
  3 Revers, Natalie        SSSA                      NT    1:28.15          3  
  4 Brown, Claire       17 Maret                     NT    1:30.06          2  
 
Event 24  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    4:43.68          8  
     1) Blair, Caroline                 2) Movius, Rachel                 
     3) Revers, Natalie                 4) Shaw, Marian                   
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 24                    
 
  1. St Stephens and St Agnes             78   2. Maret School                         59