Maret School v St Stephen & St Agnes School - 2010-11-30            
                                    Results                                    
 
Event 1  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    1:46.48          8  
     1) Atkins, Ferrel                  2) MacNair, Conor                 
     3) Draim, Kyle                     4) Perrot, Cabell                 
  2 St Stephens and St Agnes  'B'                    NT    1:56.57          4  
     1) Shackley, Ian                   2) Teague, Sam                    
     3) Gillooly, Ryan                  4) Lindsay, Joe                   
  3 Maret School  'A'                           1:51.08    2:15.05          2  
     1) Spigler, Robert 16              2) Rodriguez, Danny 14            
     3) Ballen, Scott 17                4) Wilson, Jay 16                 
 
Event 3  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Perrot, Cabell         SSSA                      NT    1:57.26          6  
  2 Teague, Sam            SSSA                      NT    2:15.88          4  
  3 Starr, Ryan            SSSA                      NT    2:44.48          3  
 
Event 5  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Atkins, Ferrel         SSSA                      NT    2:14.53          6  
  2 Shackley, Ian          SSSA                      NT    2:24.43          4  
  3 Draim, Evan            SSSA                      NT    2:34.52          3  
 
Event 7  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gillooly, Ryan         SSSA                      NT      24.71          6  
  2 Lindsay, Joe           SSSA                      NT      25.79          4  
  3 Spigler, Robert     16 Maret                     NT      27.11          3  
  4 Blair, Carter          SSSA                      NT      28.22          2  
  5 Rodriguez, Danny    14 Maret                     NT      36.33          1  
  6 Wilson, Jay         16 Maret                     NT      38.56        
 
Event 11  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 MacNair, Conor         SSSA                      NT      59.22          6  
  2 Ballen, Scott       17 Maret                1:02.88    1:02.38          4  
  3 Griffith, Paul         SSSA                      NT    1:25.12          3  
  4 Starr, Ryan            SSSA                      NT    1:27.78          2  
 
Event 13  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Perrot, Cabell         SSSA                      NT      54.02          6  
  2 Lindsay, Joe           SSSA                      NT      59.41          4  
  3 Blair, Carter          SSSA                      NT    1:03.84          3  
  4 Rodriguez, Danny    14 Maret                     NT    1:25.97          2  
  5 Wilson, Jay         16 Maret                     NT    1:43.46          1  
 
Event 15  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Shackley, Ian          SSSA                      NT    5:36.88          6  
  2 Draim, Kyle            SSSA                      NT    6:31.17          4  
 
Event 17  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    1:34.40          8  
     1) Atkins, Ferrel                  2) MacNair, Conor                 
     3) Perrot, Cabell                  4) Gillooly, Ryan                 
  2 St Stephens and St Agnes  'B'                    NT    1:54.33          4  
     1) Draim, Evan                     2) Griffith, Paul                 
     3) Starr, Ryan                     4) Teague, Sam                    
  3 Maret School  'A'                           1:42.38    2:07.20          2  
     1) Ballen, Scott 17                2) Rodriguez, Danny 14            
     3) Wilson, Jay 16                  4) Spigler, Robert 16             
 
Event 19  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Atkins, Ferrel         SSSA                      NT    1:00.67          6  
  2 Draim, Kyle            SSSA                      NT    1:14.11          4  
  3 Griffith, Paul         SSSA                      NT    1:32.98          3  
 
Event 21  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 MacNair, Conor         SSSA                      NT    1:02.84          6  
  2 Ballen, Scott       17 Maret                1:07.03    1:10.96          4  
  3 Draim, Evan            SSSA                      NT    1:14.61          3  
  4 Spigler, Robert     16 Maret                1:18.15    1:16.79          2  
  5 Teague, Sam            SSSA                      NT    1:17.20          1  
 
Event 23  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 St Stephens and St Agnes  'A'                    NT    3:52.24          8  
     1) Draim, Kyle                     2) Lindsay, Joe                   
     3) Shackley, Ian                   4) Gillooly, Ryan                 
  2 St Stephens and St Agnes  'B'                    NT    4:43.34          4  
     1) Blair, Carter                   2) Draim, Evan                    
     3) Griffith, Paul                  4) Starr, Ryan                    
 
             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 23                     
 
  1. St Stephens and St Agnes            131   2. Maret School                         21